Ciltte Leke Tedavisi

Detaylı Bilgi ve Randevu için Sizi Arayalım !

Ciltte Leke Tedavisi

Cilt lekeleri sık görülür ve doğum lekeleri, pigmentasyon bozuklukları, döküntüler ve enfeksiyonlar gibi birçok farklı nedeni vardır. Bazı nedenler zararsızdır, ancak diğerleri tıbbi yardım gerektirecektir. 

Cilt, cilde rengini veren pigment olan melanin içerir. Daha fazla melanin olması cildi daha koyu hale getirir. Melanin ayrıca saç ve göz renginden de sorumludur. 

Cilt lekeleri, kişinin normal cilt tonundan farklı olduğu için farkedilir. Leke tedavisi için teknoloji ve ürün seçeneklerinin çoğalması sayesinde leke sorunlarını çözmek artık daha kolay bir hale gelmiştir. Bu teknolojiler yardımı ile cildin en üst tabakasından en alt tabakasına kadar olan tüm bölgelerde cilt leke tedavisi işlemi yapılabilmektedir. 

Kullanılan teknoloji seçeneklerine göre büyük farklılıklar gösterir. Tek seanstan 10 seanslık bir tedaviye kadar olan farklı uygulamalar vardır. Seans aralıklarıda 1 ila 6 hafta aralıklarla farklılık gösterebilir. Cilt leke tedavisinde sonuçlar kişiye uygun ve doğru teknoloji veya teknolojilerin seçilmesi durumunda, ilk seanstan itibaren azalan, rengi açılan ve kusurlarından arınmış veya azaltılmış bir cilt olarak karşınıza çıkar. 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ