Ameliyatsız Yüz Germe

Detaylı Bilgi ve Randevu için Sizi Arayalım !

Ultherapy ile Cilt Gençleştirme

Tüm yüz için 30-45 dakika süren Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler günlük aktivitelerine gün içinde dönebilmektedirler. Ultherapy, fokus ultrasound teknolojisinin kullandığı cilt yenileme yöntemidir. Güvenilir teknolojisi sayesinde ciltte tek bir uygulamayla dahi etkili ve yüz güldürecek sonuçlara ulaşabilmektedirler.

Cilt Gençleştirme

Uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerika’da son zamanlarda kabul gören Ulthera teknolojisi, Ekol Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde uygulanmaktadır. Ultherapy teknolojisinin sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen yeni bir teknoloji olduğu belirtilirken tüm yüz için 35-40 dakika süren Ultherapy uygulamasının ardından, uygulamanın yapıldığı kişiler kısa sürede, 1 gün içinde dönebilmektedirler.

Ultherapy, fokus ultrasound teknolojisinin kullanıldığı cilt yenileme yöntemidir. Güvenilir teknolojisi sayesinde ciltte tek bir uygulamayla dahi etkili ve yüz güldürecek sonuçlara ulaşabilmektedir. Ultherapy süresinde uygulanan ‘Deep Sea’ adı verilen teknolojide ‘fokus ultrasound’ ile cildin alt tabakalarında ‘sıcak noktalar’ yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak yeni kollajen üretimine başlıyor ve ciltte sıkılaşma ve ‘lifting’ etkisi kendisini göstermeye başlıyor. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt, istenen ideal görünüme 3 ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç, en az bir sene boyunca muhafaza ediliyor.

Ultherapy (Ameliyatsız Yüz Germe)

Ultherapy ile 30 dakikalık bir uygulama sonunda meydana gelen güzel görünümün, cildin kendi iyileşme sürecini, kendisinin yaratması sonunda, cilt altında yer alan bağ dokusunun, güçlenmesi ile oluşur, diğer ultrasound prosedürlerinde olduğu gibi uygulama başlığı cilde değdirilerek uygulamayı yapacak uzmanın çalışma alanını planlayabilmesi için cilt ve cilt altı dokusu Ulthera cihazının ekranında görüntülenir. Ardından aynı uygulama başlığı ile, cildin 4,5mm ve 3mm altına fokuslanmış termal hasar odakları ile cildin bundan olumlu anlamda faydalanması sağlanır. Bu işlem sırasında cilt yüzeyi tahrip edilmez. Cilde ulaşan enerji sayesinde stimulasyon artar ve ciltte yeni kollajen oluşumu sağlanır. Mükemmel bir sıkılaşma etkisi meydana gelerek, zaman içinde, doğal bir ‘yüz germe’ etkisi oluşur. 

Uygulama Sonrasında Beklenenler 

Uygulamanın hemen ardından kişi günlük aktivitelerine dönebilir, dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Bazı kişilerde uygulama sonrası kızarıklık oluşsa da bu durum birkaç saat sonra normale dönmektedir. Tek bir uygulama ile rejenerasyon süreci hemen başlar, ama tam sonucun ortaya çıkma süresi 60-90 gündür. Boyun ve yüz bölgesine uygulama yapılan kişiler daha sıkı, daha gergin, ve daha kaliteli bir yapıda bir cilde sahip olduklarını ifade etmişlerdir. Bugüne kadar cerrahi müdahalelerde elde edilen dramatik sonuçlara muadil bir cerrahi olmayan yöntem yoktu, ama bugün mükemmel bir germe ve lifting yapabilen Ulthera teknolojisi var. 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ