Ultherapy İle Yüz Germe

Detaylı Bilgi ve Randevu için Sizi Arayalım !

Ultherapy İle Yüz Germe 

Cildin 1.5 mm, 3 mm ve 4,5 mm altına yollanan odaklı ultrasonik dalgalar hedeflenen bölgede ısı odacıklarına dönüşür. Bu odaklanmış ısı odacıkları sayesinde cilt altı dokularında hem halihazırda bulunan kolajen liflerinin sıkılaşması hem de ısının uyarıcı etkisiyle yeni kolajen liflerinin üretiminin artması sağlanır. Böylece cilt kalitesinde artma, ciltte sıkılaşma ve lifting etkisiyle yüz ovalinde toparlanma gözlemlenir. Cilt gençleştirmede kullanılan fraksiyonel lazerler cildin daha üst tabakalarını etkiliyor. Bu nedenle cilt yüzeyinde seçilen yönteme göre kızarıklık, ödem, kepeklenme, kabuklanma gibi geçici bazı değişiklilere yol açıyor. Ulthera, derin tabakada çalışıyor ve yüzeyi etkilemiyor. Böylece sosyal olarak kısıtlanmamış oluyorsunuz. Ayrıca yaz-kış rahatlıkla uygulanabilen bir yöntemdir.

Ulthera cildin farklı derinliklerine uygulanabilen başlıkları sayesinde göz çevresindeki torbalanmaların azaltılması ve kaşlardaki düşüklüğün kaldırılmasında kullanılabiliyor. Yüz bölgesinde ise yanak sarkmasının toparlanması, yüz ovalinin düzeltilerek incelmesi, gıdı bölgesinde yağ dokusunu azaltma amaçlı uygulanabilir. Boyun ve dekolte bölgesinde de cilt kalitesini arttırma, sıkılaşma ve toparlama etkileri gözlemleniyor.

Ultherapy'de hedef doku, yüz germe ve gençleştirme operasyonlarında germe işleminin yapıldığı tabakayla aynıdır. Yani ulthera da yaptığımız atışlar bu derinliğe kadar inip etki göstermektedir. Germe etkisi bu tabakalarda esas olarak oluşmaktadır. Derin ve yüzeysel cilt altı dokusuna etki ederek derin tabakalardan itibaren cildin destek yapısında etkisini göstermektedir. Bu etki sayesinde tüm uygulama bölgelerinde daha genç ve dinamik bir görüntü elde edilmektedir. 

 

HEMEN ARA
WHATSAPP'DAN YAZ